Supon Lublin

siedziba_01
siedziba_01_noc
siedziba_03
siedziba_02
siedziba_04
Previous Next Play Pause

SUPON Lublin Spółka z o. o. jest przedsiębiorstwem specjalistycznym z ponad pół wiekową tradycją, co sprawia, że jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm na terenie województwa lubelskiego w branży BHP i PPOŻ.

Działalność nasza jest skoncentrowana na kompleksowej obsłudze Klienta z zakresu obrotu towarowego oraz usług na rzecz ochrony przeciwpożarowej i ochrony człowieka w miejscu pracy.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo bogaty asortyment wysokiej jakości wyrobów BHP, odzieży roboczej i ochronnej, obuwia ochronnego, rękawic, sprzętu przeciwpożarowego
i wysokościowego. Cała oferta jest stale rozszerzana o nowości rynkowe polskich i zagranicznych producentów tak, aby w jak najlepszy sposób zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy naszych Klientów.

Świadczymy również usługi z zakresu projektowania i montażu instalacji alarmowych, drzwi przeciwpożarowych. Wykonujemy remonty i przeglądy gaśnic oraz sprzętu wysokościowego.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta w pełni usatysfakcjonowała nawet najbardziej wymagającego Klienta z zakresu BHP i PPOŻ.

 

ue

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie.