Odzież ochronna i robocza oferujemy produkty BHP i PPOŻ najwyższej jakości
Odzież ochronna i robocza
oferujemy produkty BHP i PPOŻ najwyższej jakości
Sprawdź naszą ofertę
Sprzęt przeciwpożarowy oferujemy produkty BHP i PPOŻ najwyższej jakości
Sprzęt przeciwpożarowy
oferujemy produkty BHP i PPOŻ najwyższej jakości
Sprawdź naszą ofertę
Systemy przeciwpożarowe oferujemy produkty BHP i PPOŻ najwyższej jakości
Systemy przeciwpożarowe
oferujemy produkty BHP i PPOŻ najwyższej jakości
Sprawdź naszą ofertę
Automaty vendingowe ze środkami higienicznymi
Automaty vendingowe
ze środkami higienicznymi
Sprawdź naszą ofertę

O nas

1600x800-crop-90-images_firma_siedziba_001

SUPON Lublin Spółka z o. o. jest przedsiębiorstwem specjalistycznym z ponad pół wiekową tradycją, co sprawia, że jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm na terenie województwa lubelskiego w branży BHP i PPOŻ.

Działalność nasza jest skoncentrowana na kompleksowej obsłudze Klienta z zakresu obrotu towarowego oraz usług na rzecz ochrony przeciwpożarowej i ochrony człowieka w miejscu pracy.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo bogaty asortyment wysokiej jakości wyrobów BHP, odzieży roboczej i ochronnej, obuwia ochronnego, rękawic, sprzętu przeciwpożarowego i wysokościowego. Cała oferta jest stale rozszerzana o nowości rynkowe polskich i zagranicznych producentów tak, aby w jak najlepszy sposób zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy naszych Klientów.

Świadczymy również usługi z zakresu projektowania i montażu instalacji alarmowych, drzwi przeciwpożarowych. Wykonujemy remonty i przeglądy gaśnic oraz sprzętu wysokościowego.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta w pełni usatysfakcjonowała nawet najbardziej wymagającego Klienta z zakresu BHP i PPOŻ.